WILD HEARTS

Gry pudełkowe

Sprzedaż wyłącznie przez wcześniejszy kontakt

WILD HEARTS

OPIS

Ujarzmij pradawną technologię, by polować na olbrzymie bestie. WILD HEARTS™ to wyjątkowa gra myśliwska, w której technologia daje ci szansę na zwycięstwo w starciu z wielkimi, spojonymi z siłami natury bestiami. Obejrzyj zwiastun OKIEŁZNAJ ZDZICZAŁY ŚWIAT Nikt nie pamięta, dlaczego kemono wpadły w szał. Te wielkie bestie władają mocą natury i nikt nie mógł się z nimi równać. W końcu pojawił się jednak łowca, uzbrojony w śmiercionośną broń i pradawną technologię karakuri, który miał szansę przechylić szalę zwycięstwa. WITAJ W AZUMIE Pomimo dokonanych przez kemono zniszczeń Azuma pozostaje piękną krainą. W WILD HEARTS™  będziesz przemierzać ten świat fantasy inspiro Z SIŁAMI NATURY BESTIE Kemono są wcieleniem sił natury. Te olbrzymie bestie z czasem spoiły się z żywiołami przyrody, dostosowując środowisko do swoich potrzeb. Jak zwykli ludzie mają pokonać tak potężnych wrogów? wany feudalną Japonią – od kwiecistych łą k po olbrzymie ruiny. TWÓRZ WŁASNE TERENY ŁOWIECKIE Tylko ty w całej Azumie potrafisz się posługiwać karakuri. Ta pradawna technologia umożliwia przeobrażanie otoczenia w pomysłowe tereny łowieckie, idealne do eliminowania wielkich kemono. POLUJ I ZDOBYWAJ SPRZĘT Im częściej polujesz, tym większe robisz postępy. Stwórz postać, a następnie zbieraj materiały z łowów i poszerzaj arsenał broni oraz pancerzy, by pokonywać jeszcze większe bestie. POLUJ DRUŻYNOWO LUB W POJEDYNKĘ Niektórzy wolą wybierać się na łowy bez towarzyszy. Nawet najskuteczniejszy łowca może jednak napotkać bestię, której nie zdoła pokonać w pojedynkę. W WILD HEARTS™ możesz łączyć siły z maksymalnie dwoma znajomymi (lub innymi graczami), by polować na zwierzynę.

INSTRUKCJA

Jak to działa:
1. Udaj się z kartą do kasy
2. Kod znajdziesz na paragonie
3. Wprowadź kod na www.ea.com/redeem
4. Pobierz i graj

WARUNKI

*OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WWW.EA.COM/LEGAL. ©KOEI TECMO GAMES CO., LTD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Gry pudełkowe

Sprzedaż wyłącznie przez wcześniejszy kontakt

WILD HEARTS – PREORDER EDITION

OPIS

Ujarzmij pradawną technologię, by polować na olbrzymie bestie. WILD HEARTS™ to wyjątkowa gra myśliwska, w której technologia daje ci szansę na zwycięstwo w starciu z wielkimi, spojonymi z siłami natury bestiami. Obejrzyj zwiastun OKIEŁZNAJ ZDZICZAŁY ŚWIAT Nikt nie pamięta, dlaczego kemono wpadły w szał. Te wielkie bestie władają mocą natury i nikt nie mógł się z nimi równać. W końcu pojawił się jednak łowca, uzbrojony w śmiercionośną broń i pradawną technologię karakuri, który miał szansę przechylić szalę zwycięstwa. WITAJ W AZUMIE Pomimo dokonanych przez kemono zniszczeń Azuma pozostaje piękną krainą. W WILD HEARTS™  będziesz przemierzać ten świat fantasy inspiro Z SIŁAMI NATURY BESTIE Kemono są wcieleniem sił natury. Te olbrzymie bestie z czasem spoiły się z żywiołami przyrody, dostosowując środowisko do swoich potrzeb. Jak zwykli ludzie mają pokonać tak potężnych wrogów? wany feudalną Japonią – od kwiecistych łą k po olbrzymie ruiny. TWÓRZ WŁASNE TERENY ŁOWIECKIE Tylko ty w całej Azumie potrafisz się posługiwać karakuri. Ta pradawna technologia umożliwia przeobrażanie otoczenia w pomysłowe tereny łowieckie, idealne do eliminowania wielkich kemono. POLUJ I ZDOBYWAJ SPRZĘT Im częściej polujesz, tym większe robisz postępy. Stwórz postać, a następnie zbieraj materiały z łowów i poszerzaj arsenał broni oraz pancerzy, by pokonywać jeszcze większe bestie. POLUJ DRUŻYNOWO LUB W POJEDYNKĘ Niektórzy wolą wybierać się na łowy bez towarzyszy. Nawet najskuteczniejszy łowca może jednak napotkać bestię, której nie zdoła pokonać w pojedynkę. W WILD HEARTS™ możesz łączyć siły z maksymalnie dwoma znajomymi (lub innymi graczami), by polować na zwierzynę. Korzyści zamówienia w przedsprzedaży Gest „Groźne kemono” i 5 naklejek czatu: „Twarz pokerzysty”, „Pobudka”, „Modlitwa”, „Przyjaciele”, „Śpioch”

INSTRUKCJA

Jak to działa:
1. Udaj się z kartą do kasy
2. Kod znajdziesz na paragonie
3. Wprowadź kod na www.ea.com/redeem
4. Pobierz i graj

WARUNKI

*OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WWW.EA.COM/LEGAL. ©KOEI TECMO GAMES CO., LTD. Wszelkie prawa zastrzeżone.