Gry pudełkowe

Fifa, Minecraft, a może Cyberpunk? Niezależnie od tego, jakiego typu gier poszukujesz, prawdopodobnie znajdziesz je w naszym asortymencie. Oferujemy gry pudełkowe różnego rodzaju, dla dorosłych, jak i młodszych użytkowników. Współpracujemy bezpośrednio z twórcami gier, dlatego też jesteśmy w stanie wyprzedzić konkurencję pod względem ceny, dostępności, jak również jakości oferowanych produktów. Sprzedajemy detalicznie i hurtowo.

Pudełkowe wersje gier od InterTrade

  • Zajmujemy się sprzedażą tylko nowych gier, dzięki czemu możemy zagwarantować ich sprawne działanie.
  • Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami i dużą dostępnością gier – zarówno najnowszych, kultowych, jak i w wersjach kolekcjonerskich.

Lubisz posiadać fizyczne wersje gier? To tańsza alternatywa dla tych cyfrowych oraz coś, co namacalnie należy do Ciebie. To nie lada gratka dla fanów gamingu i kolekcjonerów pudełek z grami. I choć gry w wersji cyfrowej stają się coraz bardziej popularne (mimo konieczności posiadania klucza aktywacyjnego), ich pudełkowe odpowiedniki również dotrzymują im kroku. Sprawdź naszą ofertę i podejmijmy współpracę. Oferujemy szybką dostawę dla klientów na całym świecie!

Gry pudełkowe